پنج روش نورپردازی در لابی هتل

تاثیر نورپردازی در محیط داخلی بر همگان واضح است، حال اگر این محیط هتل باشد که تاثیر آن بسیار قابل ملاحظه تر خواهد بود. امروزه نور یکی از المان های اصلی در طراحی و روح بخشیدن به دکوراسیون است. نورپردازی درست می تواند جلوه کار معمار و معماری را تا حد بسیاز زیادی جلوه ببخشد و هنر معماری را درست مثل فوکوس عکس با بولد کردن بخشهای مهم در دکوراسیون زیباتر کند. در این مقاله با توجه به تجربیات و کارهای انجام شده قصد داریم پنج روش نورپردازی در لابی هتل که باید رعایت شوند را برای شما بازگو کنیم.

پنج روش نورپردازی که در لابی هتل می توانید استفاده کنید.

آیا شما تمایل دارید که لابی هتلتان را به روز کنید تا افراد از آمدن به آنجا لذت ببرند و در آنجا اقامت گزینند، آیا شما می خواهید مطمئن شوید که لابی هتل شما بهترین خواهد شد؟ ما می خواهیم 5 روش نورپردازی هتل را با شما درمیان بگذاریم تا شما بتوانید بیشترین استفاده را از آن داشته باشید.

نورپردازی در هتل

نورپردازی در هتل

1-   دقت کنید که نور ظریف به نظر برسد:

شما در تلاش هستید تا احساس خوبی را در دیگران به وجود آورید حتی قبل از اینکه افراد به اتاق خود بروند در لابی هتل با چراغ های ظریف احساس خوبیی داشته باشند. شما می توانید به راحتی مردم را تحت تاثیر قرار دهید و آنچه را که آنان نیاز دارند تا احساس راحتی در آنان به وجود بیاید را به آنان بدهید.

2-   اجازه دهید نورپردازی جو خانگی و دوستانه به وجود آورد:

حتی اگر نورپردازی ظریف باشد شما در تلاش هستید نورپردازی جو دوستانه به وجود آورد. تا لحظه ای که شخصی وارد شود احساس راحتی کند.

3-   پول خود را سرمایه گذاری کنید تا مطمئن شوید که نورپردازی شما موثر و کارآمد است:

افراد زیادی هستند که به لابی هتل می آیند و ترجیح می دهند در جایی باشند که انرژی کارآمد داشته باشد و این روش توجه کسانی که حافظان محیط زیستت هستند را جلب می کند. در واقع شما پول زیادی را صرفه جویی خواهید کرد و این یک موقعیت برد- برد است برای تمام کسانی که در لابی هتل هستند و از لابی استفاده می کنند.

4-   از لامپ های فلورسنت استفاده نکنید:

بسیاری از مردم با دیدن لامپ های فلورسنت به یاد مکان های سرد، مدرسه و محل کار می افتند و به این ترتیب شما مردم را دور می کنید.

5-   اطمینان یابید که نورپردازی شما منحصر به فرد است:

شما می توانید  انواع مختلف سبک های نورپردازی را بیابید و تلاش کنید توجه تمام کسانی که به لابی هتل می آیند جلب کنید.

نورپردازی نمای هتل

نورپردازی نمای هتل

توجه داشته باشید روشهای نورپردازی در هتل متفاوت است و اصولی که در بالا ذکر شد فقط به منظور ارائه راهکارهای درست در زمینه نورپردازی هتل است. نوردپردازی در هتل ها با توجه به نظر آرشیتکت انجام می شود، اما رعایت اصول نورپردازی در هتل می تواند به شما کمک کند تا رضایت خاطر کارفرما و مخاطبان را بیشتر جلب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نورپردازی ساختمان و نورپردازی داخلی با شرکت نورپردازی روشا تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + نوزده =